GTS propojuje multikina

GTS propojuje multikina


GTS Central Europe, jehož součástí je i domácí GTS Novera, spustil novou síť pro Palace Cinemas. Hlasová a datová síť propojila multikina a pobočky této firmy v Česku, na Slovensku a v Maďarsku, a umožňuje tak firmě využívat např. funkci vzdáleného přístupu mobilních uživatelů či zřídit centrální rezervační a účetní systém.

Z pohledu zákazníka se celý systém chová jako vnitropodniková síť, do které jsou připojeny pobočky v jednotlivých zemích. S ohledem na bezpečnost má jeden centrální přístup k internetu a jednotné zabezpečení,“ říká Stuart Evers, ředitel pro mezinárodní obchod skupiny GTS CE.

Celá síť má centrální připojení do internetu o rychlosti 100 Mb/s a funguje na principu IP VPN. Český operátor také zajišťuje další služby, například e-mailový server a zabezpečení sítě, jako je antispamová a antivirová ochrana a firewall. Síť nabízí i možnost vzdáleného přístupu – uživatelé se tak do ní mohou připojit i během cest nebo z domova.

Síť propojuje 19 multikin v České republice, na Slovensku a v Maďarsku. Na její přípravě se pracovalo od října loňského roku.

Komentáře