Hand-made service zavádí Byznys ERP

Společnost Hand-made sevice, poskytující služby v oblasti tisku, kompletace a distribuce reklamních materiálů, přešla na nejnovější verzi podnikového informačního systému Byznys ERP společnosti J.K.R.

Hand-made service zavádí Byznys ERP


Současně s tímto krokem inovovala i oblast výroby a ve svých dílnách začala využívat pro sběr dat dotykové terminály. Projekt realizovala společnost Fugasoft, implementační partner J.K.R. Společnost Hand-made Service začala používat modul Výroba systému Byznys ERP již v roce 2006. Po celou dobu se výkony zaměstnanců pořizovaly manuálně z úkolových lístků do systému. Vzhledem k rozvoji firmy v několika posledních letech se postupně měnily i její požadavky na funkcionalitu systému a ruční pořizování výrobních hlášení se ukázalo jako málo efektivní.

Vedení společnosti Hand-made service proto rozhodlo v rámci přechodu na novou verzi systému Byznys ERP také o nasazení moderních dotykových terminálů v halách a o instalaci pracovní stanice pro správu domácích pracovníků s automatickou evidencí jejich výkonů.

„Doplněním modulu Výroba o zadávání výkonů v reálném čase prostřednictvím výrobních terminálů jsme získali přesnější přehled o výkonech pracovníků, o rozpracované výrobě a dokážeme lépe reagovat na situace, které ohrožují splnění termínů dodávek,“ uvedl Ladislav Růžička, jednatel firmy Hand-made service.


Úvodní foto: © peshkova - Fotolia.com
Komentáře