Hotel Don Giovanni se jmenuje Dorint

Hotel Don Giovanni se  jmenuje Dorint


Pražský hotel Don Giovanni byl opět převzat společností Dorint Hotels & Resorts.

Ředitelem hotelu se stal Werner J. Koppel, který na této pozici působil již v období 1997–2005. Nový vlastník zahájí renovaci hotelových prostor, která bude probíhat v průběhu celého roku 2007. Částka na rekonstrukci je naplánovaná na 2 000 000 euro. Při této příležitosti budou mimo jiné renovovány restaurace, bar, pokoje a také hotelové chodby. Je rovněž plánováno rozšíření klimatizace.

V hotelu Dorint Don Giovanni/Praha bude W. Koppel klást důraz především na individuální obchodní cestující a kongresovou turistiku, ale nechce zanedbat ani turisty, kteří příjíždí za odpočinkem. „Mým cílem je, udržet zdravý poměr mezi různými segmenty,“ uvedl Werner Koppel. „...značka Dorint je pro mnohé zákazníky garantem profesionality a dobrého poměru ceny a služeb.


Součástí změny vlastníka byla módní přehlídka oblečení ve stylu 30. let. Mezi kostýmy, které zde hosté mohli zhlédnout, byly také vzácné kusy originálního oblečení hvězd stříbrného plátna třicátých let, např. N. Gollové, O. Nového, S. Beneše apod.

Komentáře