HP a SAP spolupracují na zrychlení přechodu do cloudu

Společnosti HP a SAP AG oznámily uzavření smlouvy ohledně poskytování SAP aplikací prostřednictvím HP Enterprise Services.

HP a SAP spolupracují na zrychlení přechodu do cloudu


Kombinace řešení obou společností podle tiskového vyjádření přináší podnikovým zákazníkům zvýšení dostupnosti a rychlosti obchodních informací. První SAP aplikací poskytovanou prostřednictvím HP Enterprise Services přes odpovídající cloudovou platformu je SAP Customer Relationship Management (SAP CRM) rapid-deployment solution, která se zaměřuje na zvýšení produktivity firemních obchodníků, marketingu a servisních profesionálů.

Součástí společného řešení dodávaného ze strany HP je infrastruktura, platforma a aplikační služby nabízené v podobě modelu poskytování služeb („as-a-service“). Tento model umožňuje zákazníkům optimalizovat požadavky a platby podle toho, které aplikace a postupy potřebují aktuálně využívat.

„Cloudová řešení se stávají hlavní prioritou ve firmách – především díky rychlému nasazení, výhodné ceně a flexibilitě,“ řekl Eric Clark, viceprezident pro podnikové aplikační služby v HP Enterprise Services.

„Naším cílem je zajištění vysoké flexibility zákazníků při nasazení a inovaci cloudových řešení,“ doplnil Kevin Ichhpurani, senior viceprezident divize Ecosystem and Channels ve společnosti SAP.


Úvodní foto: © senticus - Fotolia.com
Komentáře