HP a VMware zahájí spolupráci v oblasti vývoje bezpečnostních technologií pro cloud

HP a VMware budou inovovat bezpečnostní technologie pro ochranu virtualizovaných a cloudových prostředí.

HP a VMware zahájí spolupráci v oblasti vývoje bezpečnostních technologií pro cloud


HP a VMware budou spolupracovat na vývoji nové generace řešení prevence narušení (IPS), navržených a optimalizovaných pro virtuální a cloudová prostředí založená na technologii VMware vSphere. Tato spolupráce, jakožto rozšíření strategie Converged Infrastructure, má využít stávajícího IPS řešení HP TippingPoint pro VMware vSphere a posunout jeho současnou integraci na novou pokročilejší úroveň.

Cílem obou společností je rozvíjet ochranu zákazníků díky integraci řešení HP TippingPoint IPS s produkty VMware vShield a VMware vCloud Director. Integrace těchto produktů umožní komplexní zabezpečení cloudu díky jeho jednotnému řízení a automatizaci procesů vyhledávání, identifikace hrozeb a blokování útoků. Zákazníci budou podle vyjádření HP a VMware moci jednodušeji udržovat zásady zabezpečení a spolehnout se na lepší ochranu tradiční, virtualizované i cloudové infrastruktury.

Kombinované řešení tvořené produkty HP TippingPoint IPS vController a VMware vShield je k dispozici jako bezpečnostní vrstva pro referenční architektury HP a VMware, které byly vyvinuty pro konvergovanou infrastrukturu, virtualizaci klientských počítačů a cloud computing. Integraci a podporu těchto řešení zajišťují globální bezpečnostní konzultanti a technici podpory divize HP Services.

Komentáře