HP chce urychlit transformaci zdravotnictví

Společnost HP představila nové portfolio řešení, která jsou zaměřena na flexibilitu a efektivitu ve zdravotnických firmách.

HP chce urychlit transformaci zdravotnictví


Řešení Digital Hospital 2.0 a V-Health podle vyjádření HP umožňují koordinaci péče napříč celým zdravotnickým „ekosystémem“ zahrnujícím nemocnice, ambulantní kliniky, rehabilitační centra, domy s pečovatelskou službou či ordinace.

„Rozsáhlé předpisy a měnící se podmínky ve zdravotnictví přímo vybízejí firmy působící v tomto oboru k reorganizaci svých týmů, aby mohly dosáhnout lepší koordinace a spolupráce se zdravotnickými zařízeními,“ řekl Scott Lundstrom, viceprezident skupiny IDC Health Insights.

„Firmy působící v oboru zdravotnictví dnes používají spoustu různých systémů, nástrojů a aplikací, které ovšem nejsou vzájemně propojeny ani integrovány,“ řekl Sandeep Johri, viceprezident pro strategii a řešení, HP Enterprise Business.

Portfolio HP Digital Health obsahuje následující řešení:

—    HP Digital Hospital 2.0 řeší technologické potřeby při poskytování péče v lůžkových zdravotnických zařízeních. Řešení HP Digital Hospital bylo aktualizováno o rozšířený framework a formální referenční architektury. S využitím technologické konvergence vytváří podle svých autorů integrované prostředí pro pohotový přístup k informacím.
—    HP Health Solution Center: Toto nové zařízení umístěné v texaském městě Plano oskytuje možnost praktických prezentací a testování nutných pro vývoj otevřených, standardizovaných zdravotnických řešení a technologií.
—    HP V-Health (Virtual Health Management): Tento nový soubor řešení se zaměřuje na ambulantní a domácí prostředí. Nabízí nástroje umožňující zdravotnickým organizacím připojit pacienty k přístrojům na monitorování jejich zdraví a poskytovat jim péči podle potřeby.

 Komentáře