HP dodá UniCreditu řešení pro mzdové procesy a správu lidských zdrojů

Stávající více než desetiletou spolupráci obou společností nyní rozšiřuje nový patnáctiletý kontrakt zaměřený na dodávku služeb.

HP dodá UniCreditu řešení pro mzdové procesy a správu lidských zdrojů


Divize HP Enterprise Services oznámila, že společnost UniCredit Business Integrated Solutions SCpA, poskytovatel služeb se sídlem v Itálii, podepsala 15letou smlouvu s HP. Předmětem nové smlouvy je optimalizace mzdových procesů a informačních technologií, týkajících se administrace lidských zdrojů a správy podnikových systémů. Služby, které zajistí naplnění nové smlouvy, budou zákazníkům poskytovány prostřednictvím společně vlastněné organizace ES Shared Service Center SpA.

HP pomůže společnosti UniCredit začlenit do jejich IT infrastruktury vybrané nástroje pro správu lidských zdrojů a vytváření mzdových operací prostřednictvím služeb HP Human Resources and Payroll Services; tyto služby budou nasazeny na pobočkách v Itálii a Rakousku. UniCredit převede svou stávající platformu pro správu a plánování lidských zdrojů (ERP) na unifikovaný systém využívající řešení SAP. Společnost HP během této transformace poskytne řešení HP Applications Transformation a HP Modernization Services. HP bude hostovat SAP platformu společnosti UniCredit ve svých datových centrech a poskytne jí komplexní spektrum služeb z oblasti infrastruktury, zabezpečení a síťových technologií.


Úvodní foto: © ra2 studio - Fotolia.com
Komentáře