HP jmenovalo Jana Zadáka presidentem pro podnikové služby v regionu EMEA

Jan Zadák se nyní v HP zaměří zejména na další rozvoj spolupráce s největšími podnikovými zákazníky.

HP jmenovalo Jana Zadáka presidentem pro podnikové služby v regionu EMEA


Jan Zadák, HPSpolečnost HP oznámila, že Jan Zadák přebírá s okamžitou platností roli presidenta divize podnikových služeb (HP Enterprise Services) pro region Evropy, Středního Východu a Afriky (EMEA).

Jan Zadák, „veterán“ na IT trhu s více než 20letými top manažerskými zkušenostmi, bude reportovat Johnu Visentinovi, výkonnému vicepresidentovi a celosvětovému řediteli divize HP Enterprise Services. V nově vytvořené pozici presidenta pro podnikové služby v regionu EMEA bude Jan Zadák řídit rozsáhlý mezinárodní tým, jehož hlavní výzvou je využívání  produktového portfolia HP ke krytí technologických výzev u podnikových zákazníků. Jan Zadák bude rovněž zodpovědný za účast HP při strategických obchodních příležitostech a výběrových řízeních velkých zákazníků.

Ve své předešlé pozici výkonného vicepresidenta pro globální obchodní aktivity HP vedl Jan Zadák týmy specialistů nabízejících zákazníkům a partnerům komplexní portfolio HP řešení a ucelených integrovaných systémů. Ještě před tím pracoval Jan Zadák jako senior vicepresident a výkonný ředitel jednotky HP Enterprise Business v regionu EMEA. Spolupráci s HP zahájil již v roce 1997, kdy nastoupil do společnosti Compaq Computer Corporation, kde postupně zastával různé vedoucí manažerské pozice, nejprve na tuzemském trhu a později i na úrovni regionu EMEA, včetně zemí střední a východní Evropy. HP koupilo společnost Compaq Computer v roce 2001.


Úvodní foto: © FotolEdhar - Fotolia.com
Komentáře