HP pomáhá zjednodušit firemní operativu řešeními Microsoft SharePoint Server 2010

Společnost HP představila infrastrukturní služby, software a nástroje, které pomohou zákazníkům zjednodušit, integrovat a automatizovat podnikové procesy prostřednictvím řešení Microsoft SharePoint Server 2010.

HP pomáhá zjednodušit firemní operativu řešeními Microsoft SharePoint Server 2010


Společnost HP bude poskytovat nové služby pro outsourcovanou nebo klientem spravovanou infrastrukturu, které zajistí lepší podmínky a výsledky pro klienty, mimo jiné:

—      o dvacet procent efektivnější tvorbu obsahu díky opakovanému využití digitálního obsahu prostřednictvím správy portálu, spolupráce a obsahu;

—      snížení rizika při přechodu na standardizované prostředí z Lotus Notes se službami HP pro migraci systému zasílání zpráv, infrastruktury a aplikací;

—      úsporu času a nákladů na správu konsolidací různých implementací serveru SharePoint pomocí služeb vývoje, konsolidace, správy, upgradu a vyřazení starších aplikací;

—      urychlení růstu firem sladěním jejich obchodní a IT strategie prostřednictvím služeb Business Value Services zaměřených na tvorbu řešení jednotné komunikace a spolupráce;

—      dosažení konzistentního a kvalitního chodu řešení SharePoint Server 2010 s rámcovými službami HP pro integrovanou metodiku, zpracování a návrh.

Zdokonalená řešení pro nakládání s informacemi v SharePoint Server 2010

Software a služby HP Information Governance pro SharePoint Server 2010 pomohou snížit riziko úniku firemních informací a rychleji reagovat na měnící se požadavky předpisů zajištěním správy dokladů, informační architektury a ochrany dat. Mezi nové produkty a služby patří:

—      Software HP Data Protector, který pomáhá firmám snižovat riziko ztráty dat rychlým, centralizovaným a flexibilním zálohováním či obnovením dat pro prostředí SharePoint Server 2010.

—      Řešení správy dokladů HP TRIM, jež umožňuje firmám zlepšit dodržování předpisů a snížit rizika týkající se nakládání s informacemi. Spravuje všechny záznamy řešení SharePoint Server 2010 v jednom transparentním prostředí pro všechny zdroje včetně blogů, wiki článků, diskuzí, formulářů, kalendářů či pracovních postupů.

—     HP Strategy & Planning Workshop a služby Governance Services pro SharePoint Server pomohou klientům zvýšit efektivitu a snížit rizika optimalizací platformy SharePoint Server 2010 pro spolupráci na vedení záznamů a dokumentů.

 

Nové šablony HP pro SharePoint Server 2010

Jako pomoc pro zákazníky, kteří potřebují přizpůsobit infrastrukturu svým potřebám v oblasti spolupráce, uvádí HP bezplatný nástroj HP Sizer. Ten poskytne klientům detailní posouzení implementace včetně optimální konfigurace technologií HP pro SharePoint Server 2010.

Pro urychlení implementace a dosažení rychlejší návratnosti investice mohou zákazníci využít HP Sizer k vygenerování referenčních šablon HP BladeSystem Matrix pro SharePoint Server 2010. Tyto šablony lze importovat do prostředí Matrix přímo u zákazníků, což ušetří administrátorům čas při plánování, návrhu a zprovoznění infrastruktury.

Nová řešení staví na iniciativě společností HP a Microsoft v oblasti jednotné komunikace a spolupráce, která byla oznámena na konci května 2009.

Komentáře