HP posílilo manažerský tým divize technologických služeb o Jiřího Strýčka a Pavla Doležala

Obchodní tým HP nedávno rozšířili Jiří Strýček a Pavel Doležal.

HP posílilo manažerský tým divize technologických služeb o Jiřího Strýčka a Pavla Doležala


Jiří Strýček, HP

Společnost HP oznámila rozšíření lokálního manažerského týmu divize technologických služeb (TS). Na pozici obchodního manažera divize HP TS nastoupil Jiří Strýček, post manažera konzultačních služeb nově zastává Pavel Doležal.

Oba manažeři budou zodpovědní za posilování pozice HP na českém trhu technologických služeb, a dále rozvíjet související aktivity, zejména prosazování nových strategií pro datová centra, řízení operací a kontinuitu služeb.

Pavel Doležal

Kromě společných cílů mají oba noví manažeři HP své jasně definované osobní výzvy. Jiří Strýček ručí za plnění plánů v oblasti prodeje servisních a konzultačních služeb v oblasti ICT infrastruktury. Pavel Doležal je zodpovědný za obchodní výsledky konzultačních služeb v rámci divize HP TS a tvorbu tržních strategií se zaměřením na transformace ICT, cloud, data centra a networking.

Jiří Strýček (39) vystudoval v roce 1996 Strojní fakultu Technické univerzity v Liberci se specializací na výrobní systémy. Ihned po dokončení studia zastával nepřetržitě až do roku 2007 pozici výkonného ředitele a jednatele ve společnosti Grall Technology, která se v roce 2006 stala členem koncernu S&T. V letech 2001 až 2005 byl rovněž členem představenstva společnosti Dagis, která se o rok později stala členem skupiny Autocont. Od roku 2007 až do letošního přestupu k HP pracoval jako regionální obchodní a marketingový ředitel pro centrální a východní Evropu ve společnosti Exact Software.

Pavel Doležal (36) se v oboru ICT pohybuje již 15 let. Ještě během studií na ČVUT v Praze, kde v roce 1999 dokončil obor Řízení a ekonomika telekomunikací, pracoval na částečný úvazek v Lucent Technologies. Na začátku roku 2000 nastoupil do společnosti Ericsson, kde se pět let věnoval převážně obchodním aktivitám, a následně zde od roku 2006 působil dalších pět let jako CTO. Od roku 2010 až do svého přestupu k HP zastával ještě vedoucí regionální pozici v oblasti rezidentních a podnikových služeb Ericssonu pro oblast západní a střední Evropy.


Úvodní foto: © Sergej Khackimullin - Fotolia.com
Komentáře