HP představuje nová řešení Hybrid Delivery rozšiřující možnosti cloudu

Společnost HP rozšířila portfolio svých služeb Hybrid Delivery, díky čemuž údajně mohou velké firmy zvýšit flexibilitu a reagovat na měnící se požadavky zákazníků a občanů.

HP představuje nová řešení Hybrid Delivery rozšiřující možnosti cloudu


Systémové prostředí Hybrid Delivery, které kombinuje tradiční IT infrastruktury se soukromými a veřejnými cloudy, má podle HP firmám nabídnout flexibilitu prostřednictvím pokročilých modelů poskytování služeb - mohou se tak  přizpůsobit proměnlivým nárokům aktuálního trhu.

Zvýšení flexibility firem zajistí budování hybridních prostředí

HP CloudSystem nyní zahrnuje možnost „dvojího jištění,“ jež zákazníkům umožňuje spravovat různorodé požadavky. Díky této inovaci lze zajistit a průběžně přidělovat nebo odebírat zdroje buď prostřednictvím veřejných poskytovatelů cloudových služeb nebo skrze přímý cloudový model s platbou za aktuální využití.

HP dále oznámila CloudAgile - jedná se o ucelený program, který obsahuje komplexní portfolio služeb HP pro podnikovou sféru, přičemž součástí tohoto programu je také platforma HP CloudSystem. Program CloudAgile podle HP umožňuje poskytovatelům služeb urychlit návratnost investic a zvýšit finanční flexibilitu díky možnosti přímého přístupu k celosvětové síti prodejců HP a obchodních partnerů, stejně jako příležitosti k poskytování nových cloudových služeb.

Možnosti HP CloudSystem navíc dále rozšiřují služby HP CloudStart, díky nimž si zákazníci mohou zvolit konkrétní prvotní soukromé cloudové služby, provést úvodní kalkulaci nákladů a návratnosti, a ověřit zachování stávajících bezpečnostních a zálohovacích faktorů. Nová funkcionalita automatizuje vývoj základních aplikací, monitoring požadovaných podmínek a správu aktualizací v soukromém cloudu.

Komentáře