HP představuje nové tiskové služby a řešení

Společnost HP uvádí na trh nové produkty v segmentu tiskových služeb a řešení.

HP představuje nové tiskové služby a řešení


Nové řešení mobilního tisku nabízí HP ePrint Software, který umožňuje doma i v práci tisk z počítače s tiskárnami HP připojenými k internetu a tisk do HP ePrint Public Print Locations (PPL) určený pro práci na cestách. Nová aplikace Printer Control App u tiskáren s funkcí HP ePrint si klade za cíl usnadnit práci díky možnosti bezdrátového řízení, ať už jde o nastavení zařízení a doplňků, tisk, kopírování či skenování. Funkce HP ePrint Home & Biz App nahrazuje funkce HP ePrint App pro Apple a BlackBerry pro tisk ze smartphonů nebo tabletů. Díky této funkci dostane uživatel chytrého telefonu například zprávu o tom, kam poslat své materiály k vytištění.

Univerzální emailová adresa pro místa HP ePrint PPL umožňuje velké síti míst HP PPL publikovat a podporovat jednotnou emailovou adresu pro mobilní tiskové úlohy. Každý koncový uživatel se zařízením s emailem tak může odeslat tiskovou úlohu na emailovou adresu a načíst tiskovou úlohu na některé z míst PPL.

K zjednodušení tiskového procesu slouží funkce HP Capture and Route, která podporuje převedení informací do digitální podoby. Dokumenty lze rychleji vyhledat a obnovit. HP Capture and Route převádí papírové dokumenty do různých digitálních formátů včetně JPG, Microsoft Word .doc and .docx, PDF, TIF, and RTF. H

Bezpečnostní řešení HP Security Solutions pro váš větší klid

HP dále uvedlo nové funkce k řešení HP Access Control Printing Solutions, které zahrnují „pull printing“ bez potřeby vlastního serveru, dále zdvojenou autentifikaci a schopnost poslat tisk prostřednictvím e-mailu. Řešení HP Access Control Printing Solutions, která je možné zakoupit v balíku Express či Professional nebo individuálně, nabízejí zabezpečené ověřování tisku a evidenci tiskových úloh a podle HP zajišťují bezpečný přístup k tiskovým zařízením a informacím.


Úvodní foto: © Nmedia - Fotolia.com
Komentáře