HP přináší korporátní řešení tisku i do středních a menších podniků

Společnost HP představila nová řešení v oblasti tisku a zobrazování, která údajně malým, středním i velkým společnostem pomohou zjednodušit práci s dokumenty.

HP přináší korporátní řešení tisku i do středních a menších podniků


Řešení HP, která byla dříve dostupná pouze velkým podnikům, jsou nyní k dispozici i klientům z řad malých a středních společností. Právě jim jsou určeny následující aplikace, které budou distribuovány prostřednictvím vybraných autorizovaných partnerů HP:

•    HP ePrint Enterprise ocení zejména společnosti s pracovníky v terénu. Prostřednictvím chytrých telefonů a technologie ePrint Enterprise mohou využít mobilního přístupu k tisku, aniž by odesílaná data opustila zabezpečenou síť.
•    HP Access Control (HPAC) je aktualizovaná verze aplikace, která nově umožňuje globální nastavení a upgrade kritických záložních konfigurací. Aplikace dále zahrnuje pravidla pro opt-in/out a nástroje pro řazení a reportování. Řešení přináší možnost ověření tisku, auditu, autorizace, účtování a bezpečné Pull Printing funkce pro podniky.
•    Solutions Competence Centre je kontaktní místo pro partnery, jehož cílem je podpora rozvoje obchodních aktivit. Toto centrum spojuje vývojáře tiskových řešení, prodejce softwaru i autorizované partnery HP, kteří tak mají přístup k odborným informacím týkajících se softwarových řešení HP.  Provoz centra byl zahájen v květnu tohoto roku.
•    HP QuickPage představuje službu, která řeší potřeby zákazníka ze sektoru SMB v oblasti tisku. Principem je vytvoření tiskového parku bez vstupních investic. Služba HP QuickPage spojuje pronájem hardwaru, instalace, spotřební materiál i zákaznickou podporu do jediné smlouvy.

Nové programy zjednodušují workflow pracovních procesů a práci s dokumenty, které jsou dostupné na internetu:

•    HP Web-Connected Business Apps jsou aplikace přístupné přes dotykovou obrazovku vybraných tiskáren, které zvyšují produktivitu pomocí zlepšení workflow dokumentů. Poslední verze aplikace pro byznys DocStoc od HP zahrnuje možnost tisku obchodních formulářů.
•    HP LaserJet MFP Wizard Console je sada nástrojů na vybraných multifunkčních tiskárnách HP LaserJet. Průvodci uživatelům usnadňují nastavení workflow tak, aby mohli distribuovat naskenované dokumenty do konkrétních emailů nebo adresářů.

Komentáře