HP přistoupila k akvizici společnosti Printelligent

Společnost HP podepsala konečnou smlouvu o akvizici všech aktiv společnosti Printelligent, poskytovatele MPS (Managed Print Services).

HP přistoupila k akvizici společnosti Printelligent


Printelligent je americký národní poskytovatel služeb Managed Print Services s regionálními pobočkami a zaměstnanci napříč celými Spojenými státy. Společnost na trhu působí od roku 1988 a její centrála se nachází ve městě Salt Lake City ve státě Utah. Ve své oblasti je Printelligent průkopníkem a v roce 1993 se stala vůbec prvním poskytovatelem komplexního řešení MPS.

Podle Angele Boydové, viceprezidentky a generální ředitelky Imaging/Printing Document Solutions and SMB Group se největší potenciál pro MPS v globálním měřítku nachází v segmentu středních firem, v němž se předpokládá složený roční růst mezi 14 a 23 procenty (firmy se 100 – 499 zaměstnanci a 500 – 999 zaměstnanci). Aktiva společnosti Printelligent se po dokončení akvizice začlení do jednotek LaserJet a Enterprise Solutions v rámci divize Imaging and Printing Group společnosti HP. Na akvizici se vztahují obvyklé podmínky uzavření a její dokončení je plánováno na třetí fiskální čtvrtletí.

Komentáře