HP rozšířilo portfolio konvergovaného cloudu pro hybridní IT prostředí

Společnost HP rozšířila portfolio konvergovaného cloudu, jehož prostřednictvím mohou organizace využívat více možností při práci v hybridních prostředích.

HP rozšířilo portfolio konvergovaného cloudu pro hybridní IT prostředí


Pro zvýšení cenové dostupnosti cloudových řešení a jejich snazší nasazení do provozu rozšířilo HP nabídku funkcí HP CloudSystem.

HP rovněž uvedlo novou verzi řešení HP CSA, dostupného jako dílčí komponenta HP CloudSystem či v samostatné distribuci. HP CSA urychluje uvedení aplikačních služeb pro veřejná, privátní i hybridní cloudová prostředí na trh. HP CSA ve verzi 3.1 nabízí organizacím platformu pro správu cloudu, která se postará o  provoz podnikových aplikací a infrastruktury – speciálně s důrazem na cloudové služby.

Proces uvádění aplikací na trh plně automatizuje nová verze nástroje HP CDA 1.1; jeho prostřednictvím mohou organizace nabízet komerční aplikace bez prodlev, které jsou běžně způsobeny ručním předáváním mezi jednotlivými týmy během životního cyklu aplikace.

Další z novinek HP představuje řešení HP Cloud Solutions for Communication Service Providers. Poskytovatelům komunikačních služeb (CSP) nabízí možnost vytvoření a provozování veřejného cloudového prostředí pro velké podniky i malé a středně velké firmy (SMB sektor).


Úvodní foto: © Sergej Khackimullin - Fotolia.com
Komentáře