HP Unified Functional Testing pomůže s testováním funkčnosti softwaru

Společnost HP představila HP Unified Functional Testing (UFT) 11.5 a HP UFT Mobile, nástroje pro testování funkčnosti a mobility softwaru.

HP Unified Functional Testing pomůže s testováním funkčnosti softwaru


HP Functional Testing podle tiskového prohlášení společnosti HP pomůže organizacím vylepšit proces vývoje aplikací a jejich testování, aby nabízely zákazníkům odladěné aplikace pro mobilní a cloudová prostředí.

HP Functional Testing má urychlit počáteční implementaci automatického testování, jeho další průběžnou integraci, a zároveň zajišťuje spolupráci pracovních týmů, které se podílejí na celém životním cyklu aplikací.

Nová vylepšení softwarového řešení HP Functional Testing organizacím umožňují:

•    Reagovat na proměnlivé obchodní potřeby prostřednictvím automatizace testování funkčnosti v ranějších fázích životního cyklu aplikací a zjednodušení testování díky inovovaným funkcím nástroje HP UFT 11.5.

•    Urychlit nasazení mobilních aplikací díky řešení HP UFT Mobile, které automatizuje testování funkcionality aplikací mobilních zařízení v prostředí testovacích veřejných a privátních cloudů.

•    Zvýšit produktivitu zaměstnanců prostřednictvím nástroje HP Sprinter 11.5, jenž nabízí automatizaci náročných testovacích úloh.


Úvodní foto: © Julien Eichinger - Fotolia.com
Komentáře