HP Service Delivery Platform zvyšuje kreativitu vývojářů

Společnost HP představila vylepšenou verzi výkonného telekomunikačního softwaru, který pomůže poskytovatelům služeb využít Web 2.0 technologie k dalšímu rozvoji bezdrátových služeb.

HP Service Delivery Platform zvyšuje kreativitu vývojářů


HP Service Delivery Platform (HP SDP) 3.0 nyní nabízí funkční rozšíření, díky němuž mohou vývojáři vytvářet nové webové aplikace a widgety pro mobilní síť. Technologie v HP SDP 3.0 činí tvorbu služeb pro nezávislé vývojáře snazší, rychlejší a úspěšnější.

Využitím nápadů nezávislých vývojářů softwaru mimo obor telekomunikací a poskytnutím nástrojů pro tvorbu originálních aplikací mohou operátoři obohatit své mobilní sítě personalizovanými službami, o které jejich zákazníci stojí a jsou za ně ochotni platit.

Web 2.0 služby mohou využívat komplexní modely sdílení tržeb mezi poskytovateli obsahu, vývojáři a provozovateli sítí, proto HP SDP 3.0 nově obsahuje funkce pro zpracování mikrotransakcí, správu zdrojů příjmů a pomoc s budováním úspěšného obchodního modelu sdílení tržeb.

Nové nástroje staví na standardizované architektuře SOA, která snižuje náklady a komplikovanost tím, že nahrazuje samostatné různorodé služby jedinou a jednotnou vrstvou prostředků. Společná vrstva dává vývojářům zjednodušený bezpečný přístup k síti a jejím podpůrným technologiím, např. ke sledování polohy a přítomnosti. Některé z nových nástrojů zahrnují HP BTO software (Business Technology Optimization).

Další informace o platformě HP SDP 3.0 lze najít na webu www.hp.com/go/sdp.

Komentáře