HP rozšiřuje nabídku služeb

Společnost HP rozšířila svou nabídku služeb Mission Critical Services o specializovaná řešení, která umožní zákazníkům snížit rizika a náklady jejich podnikové infrastruktury.

HP rozšiřuje nabídku služeb


P Proactive Select nabízí zákazníkům způsob, jak využívat služeb, které jejich firmám pomohou s bezproblémovým chodem a rozvojem jejich infrastruktur. V rámci balíku HP Proactive Select si mohou zákazníci zakoupit speciální kredity a použít k výběru více než 85 technologických služeb např. z oblasti blade systémů, virtualizace, sítí, zabezpečení, softwaru či příslušenství.

HP Proactive Select umožňuje zákazníkům využít pro potřeby technologických projektů a redukování rizika prostojů kritických aplikací rovněž služeb odborníků z HP. Zároveň poskytuje flexibilní zdroj technologického zázemí pro optimalizaci časové prodlevy při nejrůznějších podnikových procesech.

HP současně rozšiřuje i svou nabídku služeb Critical Services a HP Proactive 24 Services o nové možnosti pro optimalizaci časové odezvy, bohatší výběr proaktivních služeb a výhodnější ceny nižších řad serverů. Tyto úspěšné služby s nepřetržitou dostupností zlepšují celkovou efektivitu firemního prostředí a pomáhají zákazníkům úspěšně implementovat projekty typu konsolidace blade serverů či virtualizace. Jakmile se po nové implementaci stávají procesy efektivnějšími, technologičtí pracovníci mohou poskytovat vyšší úroveň služeb v souladu se stanovenými obchodními plány firem.

HP Proactive Select obsahuje mimo jiné i služby lidských zdrojů - HP account support managera, který pomáhá zákazníkům např. při výběru služeb, kontrole projektů, doporučení dalších vhodných kroků při implementaci vybraných služeb či s jakoukoli další související operativou. Tento „dohled" HP odborníka nad implementací služeb pomáhá rychleji zajistit úspěšný chod vybraných služeb a posílit tak konkurenceschopnost firem.

Zákazníci mohou v rámci HP Proactive Select vybírat ze širokého spektra technologických služeb, počínaje tepelným hodnocením, plánováním kapacity VMware, přes stanovení dostupnosti úložných polí, monitorování kriticky vytížených sítí až po komplexní softwarovou podporu. HP Proactive Select obsahuje i přístup ke kvalifikovaným lidským zdrojům, školením a doporučeným pracovním postupům.

Balík HP Mission Critical Services obsahuje služby HP Proactive Select, HP Critical Services a HP Proactive 24 Services. Služby HP Proacitve Select a vylepšení pro HP Critical Services a HP Proactive 24 Services jsou již dostupné prostřednictvím HP a jeho distribučních kanálů. Informace o službách v rámci portfolia HP Mission Critical Services jsou k dispozici na webu www.hp.com/services/missioncriticalsupport.

 

Komentáře