HTC potvrzuje tiskovou konferenci 19. února. Bude i M7?

Společnost HTC připravila na 19. února u příležitosti představování nových produktů tiskovou konferenci, která se bude konat paralelně v New Yorku a Londýně.

HTC potvrzuje tiskovou konferenci 19. února. Bude i M7?


Vypadá to, že taiwanský výrobce smartphonů s představením své nejnovější vlajkové lodi, modelu M7, nejspíše ani nepočká na veletrh MWC, který se koná koncem února v Barceloně.

Akce konající se 19. února tak potvrzuje neověřené zprávy, které vyšly na povrch minulý týden. Očekává se, že M7 na postu kralujícího smartphonu značky nahradí zařízení HTC One X+.

Mezi očekávané specifikace HTC M7 patří 4,7palcový Full HD displej (rozlišení 1 920 x 1 080), čtyřjádrový procesor běžící na frekvenci 1,7 GHz, 2 GB RAM, 32 GB úložiště, Android Jelly Bean se Sense 5.0 a 12megapixelový fotoaparát.

Uniklé obrázky naznačují, že by HTC M7 mohl nést design podobný firemním telefonům s Windows Phone 8, modelům 8X a 8S. V tomto směru tak nepůjde ve šlépějích svých předchůdců s Androidem z řad One a Desire.

Novinářům již byly poslány pozvánky na akci, která se koná 19. února ve tři hodin odpoledne místního času v centrálním Londýně, jen pár dní před MWC, největší akcí svého druhu, kde budou představeny a vystaveny letošní smartphony a tablety.

Akce se bude konat mezi 25. a 28. únorem v Barceloně. Mezi velká jména, která se tam budou chlubit svými novými produkty, patří Nokia, LG a Motorola.

Zdroj: IDG News Service


Úvodní foto: pcadvisor.co.uk
Komentáře