HTC Titan a HTC Radar pracují s novou verzí Windows Phone 7.5 a podporují češtinu

Společnost HTC na tiskové konferenci v Londýně představila podzimní novinky HTC TITAN a HTC Radar postavené na nové generaci mobilní platformy Windows Phone 7.5 původně přezdívané kódovým označením Mango.

HTC Titan a HTC Radar pracují s novou verzí Windows Phone 7.5 a podporují češtinu


HTC TITAN

HTC TITAN je se svým 4,7palcovým SLCD displejem a hliníkovým tělem s 9,9 milimetry tloušťky novou vlajkovou lodí společnosti v kategorii Windows Phone telefonů. Nový model je od počátku svého vývoje koncipován jako ryze multimediální zařízení. Na téměř 12centimetrové úhlopříčce vyniknou fotografie pořízené 8megapixelovým fotoaparátem umístěným na zadní straně telefonu. Díky podpoře videohovorů v nové generaci Windows Phone je na čele zařízení umístěna další čočka s rozlišením 1,3 Mpx.

Velký displej a sada kancelářských aplikací Office Mobile umožňuje vytváření, upravování a prohlížení Office dokumentů Word, Excel, PowerPoint nebo OneNote. Díky podpoře dokumentového úložiště SharePoint je možné dokumenty uložit přímo na firemní server, takže i kolegové budou mít k dispozici aktuální verzi.

HTC Radar

Druhou novinkou, kterou společnost v Londýně představila, je HTC Radar s robustním tělem z jediného kusu hliníku. Telefon je vybaven SLCD displejem s úhlopříčkou 3,8 palce. Pětimegapixelový fotoaparát je schopný záznamu HD videa v rozlišení 720p (1280 x 720). Díky nové generaci Windows Phone 7.5 budou moci majitelé telefonu HTC Radar komunikovat se svými přáteli v jednom okně skrze textové SMS zprávy, Facebook Chat nebo IM službu Windows Live Messenger. Pro videohovory je připravena čelní kamera nad displejem telefonu s VGA (640 x 480) rozlišením.

HTC Radar
Oba modely jsou vybaveny širokoúhlou optickou čočkou s 28milimetrovou ohniskovou vzdáleností a světelností f/2.2. Vylepšený fotoaparát umožňuje zachytit širší záběr v horších světelných podmínkách, než bylo doposud možné. Pořízené fotografie lze následně nahrát na Facebook pomocí vestavěné aplikace HTC Photo Enhancer.

Telefony HTC TITAN i HTC Radar budou v České republice dostupné v říjnu 2011. Doporučené ceny obou zařízení budou upřesněny v tiskové zprávě při zahájení prodeje.

Komentáře