IFS Aplikace nově integruje nástroj pro prohlížení dokumentů

Společnost IFS představila IFS/DocVue, univerzální prohlížeč dokumentů integrovaný do podnikového informačního systému IFS Aplikace.

IFS Aplikace nově integruje nástroj pro prohlížení dokumentů


S jeho pomocí mohou uživatelé snadno prohlížet jakýkoliv typ dokumentů, aniž by museli instalovat odpovídající prohlížeče. Kancelářské dokumenty (např. DOC, XLS, PDF, TIFF, GIFF a další) nebo výrobní či projektovou dokumentaci, která obsahuje 2D nebo 3D výkresy z programu SolidWorks, AutoCad apod. (DWG, DXF,…) nyní mohou uživatelé IFS Aplikací prohlížet bez nutnosti instalovat a následně pravidelně aktualizovat potřebné prohlížeče.

Velmi obsáhlé soubory, jako jsou například výkresy či projektová dokumentace, není navíc potřeba stahovat na lokální počítače, a tak nehrozí bezpečnostní riziko, jako když se soubory stahují na lokální počítač a ukládají dočasně do složky TEMP.
Všechny tyto výhody přináší nová komponenta IFS Aplikací – IFS/DocVue, která je postavena na nástroji Oracle AutoVue, což je univerzální prohlížeč dokumentů podporující všechny běžné formáty dokumentů, od kancelářských, až po 2D a 3D výkresy. Tento nástroj vygeneruje náhled dokumentu na serveru a na počítač uživatelů posílá již jen výsledek. Na počítačích uživatelů není třeba nic instalovat a mohou dokumenty prohlížet, ať to dělají každý den nebo pouze jedenkrát do měsíce.Úvodní foto: © Sergej Khackimullin - Fotolia.com
Komentáře