Impromat představuje nové multifunkce Ricoh s posíleným šifrováním

Impromat uvádí na trh další zástupce černobílé multifunkční řady pro kancelářské nasazení - Ricoh Aficio MP 2352 / 2852 / 3352.

Impromat představuje nové multifunkce Ricoh s posíleným šifrováním


RicohNové modely se vyznačují rychlostí tisku 23/28/33 stran za minutu při rozlišení 600 x 600dpi při tisku i skenování. Barevné skenování u černobílých modelů je u RICOHu již samozřejmostí stejně jako tisk či sken „z“ nebo „na“ paměťová média SD/USB. Maximální kapacita papíru činí 4400 listů A4.

Z nových funkcí bylo posíleno zabezpečení zařízení modulem šifrování pevného disku, kde můžou být všechny zde uložené informace v šifrované podobě. Taktéž je možno nastavit, aby všechna komunikace probíhající např. na síti LAN byla v zašifrované podobě. Další bezpečnostní výhodou tiskových zařízení Aficio MP2352 / 2852 / 3352 je certifikace dle Common Criteria. Další novinkou tohoto nástupnického modelu je tzv. nastavení kvót pro jednotlivé uživatele. Zde je možno omezit jednotlivé uživatele na počet výstupů při kopírovacím, tiskovém nebo skenovacím procesu.

Z dokončování je možno jmenovat 4 typy finišerů včetně tvorby brožur a děrování. Novinkou je interní finišer, který nezvětšuje půdorysné rozměry tiskového zařízení. Lze použít různé formáty papíru, gramáže do 157 gsm ze všech zásobníků.

Aficio MP 2352 / 2852 / 3352 jsou k dispozici u firmy Impromat a jejích partnerů. Další informace naleznete na stránkách www.ricoh.cz.

Komentáře