Infinity na HP Fórum 2012 ukázalo, jak chutná cloud

Společnost Infinity se stala oficiálním partnerem významné akce HP FÓRUM 2012, která se konala 18. dubna v prostorách pražského hotelu Intercontinental.

Infinity na HP Fórum 2012 ukázalo, jak chutná cloud


Setkání, které mělo pro letošní rok tematický podtitul „Vzlétněte s moderními informačními technologiemi k novým obchodním obzorům“, se účastnilo téměř 200 zákazníků a partnerů společnosti Hewlett-Packard. Celým dne osobitě provázela moderátorka akce, Alena Zárybnická, mimo jiné známá svoji vášní pro malá motorová letadla. Náplní akce bylo seznámit s technologickými novinkami a plány společnosti HP, lze vyzdvihnout dopolední blok představující vysokoúrovňový pohled na téma IT 2.0., zahrnující problematiku Business Intelligence a možností řízení datových center. Na řadu přišly i ekonomicky zaměřené prezentace představující možnosti jak ušetřit finance a provozovat IT s výrazně nižšími náklady.

Společnost Infinity, která měla stánek umístěný přímo v konferenční místnosti, nabídla zájemcům velké množství informací z oboru podnikových aplikací, infrastrukturních řešení či z nově probíhající kampaně Jak chutná cloud.Odpolední blok přednášek zahrnoval již reálné ukázky nových technologií, zajímavé případové studie a rozbor legislativních/právních možností v rámci správy a ukládání dat. Konferenci završila závěrečná panelová diskuze a tombola s velice zajímavými dárky z oblasti letectví.


Úvodní foto: © Beboy - Fotolia.com
Komentáře