Infinity přichází se změnou loga a firemní identity

Společnost Infinity mění po více než deseti letech své logo a představuje jeho nový design.

Infinity přichází se změnou loga a firemní identity


Logo InfinityNový vzhled si podle představitelů Infinity zachovává stejné barvy i symbol – ležatou osmičku symbolizující nekonečno, které představuje velkou škálu možností a příležitostí.

Díky redesignu získal nový identifikační znak Infinity jednodušší a čistší tvary, systematičnost a průhlednost. Smyslem úprav byla podpora firemní viditelnosti a zapamatovatelnosti u širší odborné veřejnosti a zákazníků. Změna loga byla mimo jiné vyvolána také nedávno proběhlou akvizicí společnosti IT Systems.

„Důvodem pro změnu byla nutnost inovace loga tak, aby odráželo aktuální vývoj společnosti Infinity, která prošla a prochází dynamickým vývojem jako celá branže IT.  Změna loga přispívá i k firemnímu cíli, kterým je za pomocí specializovaných a neustále vzdělávaných firemních IT odborníků dosáhnout vysoce profesionální dodávky komplexních IT/ICT řešení sestavených na míru individuálním potřebám klienta,“ uvádí generální ředitel společnosti Infinity, Jaroslav Procházka.

„Druhé místo získané v soutěži Moderní firma 2010 nás utvrdilo v započatých krocích v oblasti sjednocování a modernizování korporátní identity. Naším cílem je postupovat stále výše v žebříčku TOP ICT společností v ČR (aktuálně 64. místo), a to hlavně svojí inovativností, přizpůsobením se turbulentním podmínkám a novými přístupy přinášejícími kvalitnější služby pro naše zákazníky i zájemce o svět IT. Příkladem jsou semináře a konference na aktuální témata jako Cloud Computing, Virtualizace, nástroje Business Inteligence atd., kterými kromě jiného definujeme naši přidanou hodnotu pro zákazníky. atd. Naše marketingová strategie se musí nutně měnit a přizpůsobovat změnám v IT,“ dodává marketingová manažerka Zuzana Parobková.

Nové logo bude od září nedílnou součástí korporátní identity společnosti s možností využití k marketingovým účelům a ke stáhnutí na stránce http://www.infinity.cz/Stranka/profil-spolecnost.

Komentáře