Infinity: Vertikální řešení pro efektivní zakázkovou výrobu

Společnost Infinity příští středu, 7.4., připravuje veřejně prezentovat své komplexní znalosti z oblasti informačních technologií a praktických zkušeností s produktem Microsoft Dynamics AX a řešení IEM.

Infinity: Vertikální řešení pro efektivní zakázkovou výrobu


IEM je uživatelsky přístupný nástroj pro pracovníky výroby, výrobní přípravy, vývojové pracovníky a konstruktéry. V návaznosti na finální odbyt výrobků i pro pracovníky oddělení prodeje a následného servisu. Efektivita použití tohoto řešení je ověřena v mnoha průmyslových odvětvích v zemích celého světa.


V rámci tohoto dopoledního setkání, věnovaného především společnostem ze strojírenského a elektrotechnického průmyslu, se kromě moderních řešení společnosti Infinity představí společnost Retia a.s., která se zabývá vývojem speciální elektroniky - lokalizačními a vojenskými systémy. Kromě těchto poznatků získají účastníci podrobnější využití nástrojů Business Intelligence a informace o nástrahách a povinnostech dotačních projektů v realizační fázi i o možnostech jak čerpat finanční prostředky z fondů EU na vlastní projekty.

Více informací o programu akce i o možnostech bezplatné registrace získáte na http://www.infinity.cz/Stranka/partnerske-akce.

Komentáře