Infor a Ciber uzavírají strategické partnerství

Společnost Infor, poskytovatel podnikového aplikačního softwaru, a Ciber, globální poradenská firma v oblasti IT, uzavřely dohodu o strategickém partnerství.

Infor a Ciber uzavírají strategické partnerství


Obě společnosti, které se specializují na společná odvětví, budou dodávat služby programování a implementační metodologie, jež bude využívat více než 7 000 konzultantů firmy Ciber k urychlení implementací aplikací Infor.

Mezi prvními, kdo získají přínosy z tohoto partnerství, budou poskytovatelé služeb, správy a pronájmu průmyslových zařízení. Řešení postavené na bázi robustního produktu M3 od společnosti Infor a s využitím poradenských postupů Ciber je určeno k nasazení tak, aby co nejdříve zajistilo obchodní hodnotu klientům. Aplikace M3 poskytuje nástroje potřebné ke správě kompletní řady operací, které nejrůznější organizace využívají ve svém podnikání k tvorbě, umístění a údržbě zařízení v odvětví distribuce, služeb správy a pronájmu zařízení, textilním průmyslu, potravinářském průmyslu a výrobních odvětvích. Toto integrované řešení umožňuje podnikům monitorovat procesy v rámci celé organizace, včetně procesů správy majetku, dodavatelského řetězce, vztahů se zákazníky a dodavateli, výroby a finančního řízení. Aplikace M3 konsoliduje všechny tyto operace do jednotného pohledu, čímž poskytuje organizacím možnost rychlejší reakce na současném dynamickém trhu.

„Strategií společnosti Infor jsou dodávky řešení specializovaných dle jednotlivých odvětví, což vyžaduje strategická partnerství s prověřenými lídry na trhu,“ řekl Stephan Scholl, prezident společnosti Infor. „Ciber je pro Infor ideálním partnerem, protože se zaměřuje na stejná odvětví, jako je například výroba, strojírenství, distribuce, zdravotnictví a veřejný sektor, což pomůže urychlit dodávku hodnoty našim zákazníkům.“

Spolupráce mezi firmami Infor a Ciber se datuje od roku 1995, kdy společnost Ciber uzavřela partnerství s Lawson Software, která se stala součástí Infor před rokem. Jako jeden z největších partnerů v oblasti systémové integrace Ciber spolupracuje na transformačních projektech s využitím kalibrace podnikových procesů a změnového řízení, stejně jako funkčních a technických služeb podporujících aplikace a technologie Infor. Ciber dodává řešení pro podporu rozpočtování, finančních procesů a analýz, řízení lidských zdrojů a výrobních a distribučních systémů.


Úvodní foto: © FotolEdhar - Fotolia.com
Komentáře