Infor a Gemma Systems rozšiřují své partnerství na českém trhu

Společnost Infor oznámila, že podepsala novou distributorskou smlouvu se společností Gemma Systems, v rámci které nově rozšiřuje působnost spolupráce o další produkt – Infor EAM (Enterprise Asset Management), řešení pro řízení podnikového majetku.

Infor a Gemma Systems rozšiřují své partnerství na českém trhu


Nový produkt doplňuje portfolio řešení Infor ERP LN (BaaN) a Infor ERP VISUAL dlouhodobě úspěšně prodávaných prostřednictvím Gemma Systems na českém a slovenském trhu.

 

  • GemmaA Systems je partnerem společnosti Infor na českém a slovenském trhu již od roku 1994. Vedle řešení Infor EAM bude Gemma Systems i nadále lokalizovat, podporovat a implementovat obě rodiny ERP produktů v České republice a na Slovensku.
  • Infor EAM je řešení pro správu podnikového majetku, který monitoruje a řídí provoz, výkon a údržbu firemních aktiv. Umožňuje výrobcům, distributorům i poskytovatelům služeb šetřit čas a peníze prostřednictvím optimalizace využití zdrojů, zvyšování produktivity personálu a efektivnějšího využití majetku. Kromě oblasti EAM nabízí Infor v České republice další nadstavbová a doplňková řešení pro segmenty řízení podnikové výkonnosti (Infor PM), řízení produktového cyklu (Infor PLM), řízení dodavatelského řetězce (Infor SCM), řízení vztahů se zákazníky (Infor CRM) a další.
  • Právě oblast řízení podnikových aktiv je v období ekonomické recese velmi atraktivní pro všechny společnosti, které potřebují pečlivě sledovat a optimalizovat náklady na podnikový majetek. EAM řešení pomáhají společnostem například redukovat náklady na práci spojené s údržbou budov a zařízení a identifikovat možné či skutečné finanční ztráty. Oblast EAM předurčují pro nasazení informačního systému zejména faktory typu výše nákladů do oblasti údržby majetku, důležitost bezporuchového provozu a důležitost podpory legislativy, auditů a dokumentace.
Komentáře