Infor chce zrychlit vývoj řešení pro procesní výrobce

Společnost Infor ohlásila inovovanou verzi řešení Infor10 PLM Process (Optiva).

Infor chce zrychlit vývoj řešení pro procesní výrobce


Tato aplikace využívá funkcionality Infor10 ION a Infor10 Workspace, jež nabízejí uživatelům jednotný vzhled své pracovní obrazovky a flexibilní middleware propojující podnikové aplikace do jednotného systému. Řešení Infor10 PLM Process poskytuje podnikům možnost dalšího rozšíření prostřednictvím integrace s dalšími aplikacemi Infor a řešeními třetích stran, nabízí ukládání skriptů v nově vytvořené knihovně a eliminuje potřeby modifikovat či přepracovávat upgradované systémy. Kromě toho lze řešení PLM Process integrovat s různými aplikacemi SAP prostřednictvím integrační platformy Infor10 ION.

Novinky:

•    Infor10 PLM Process nabízí uživatelům integrační schopnosti Infor10 ION a uživatelské prostředí Infor10 Workspace k propojení aplikací do jednotného systému, který podle tiskového vyjádření společnosti zjednodušuje a zefektivňuje podnikové procesy.

•    V mnoha případech mohou výrobci ze segmentu procesní výroby, kteří provozují aplikace SAP, využít předpřipravené integrace řešení PLM Process prostřednictvím Infor10 ION, otevřené a odlehčené middlewarové platformy poskytující součinnost a řízení podnikových procesů mezi různými Infor a non-Infor aplikacemi.

•    Funkcionalita postavená na webovém klientovi je podle Inforu navržena pro rychlejší nasazení s cílem vytvořit efektivní komunikaci mezi uživateli a dodavateli k dosažení vyšší produktivity v prostřední distribuovaných či globálních organizací.

Komentáře