Infor dosadil nové ředitele pro finance a provoz

Společnost Infor jmenovala Kevina Samuelsona finančním ředitelem (CFO) a Pam Murphy provozní ředitelkou (COO); oba se ujímají svých nových rolí s okamžitou platností. Kevin Samuelson střídá dosavadního CFO, kterým byl Raj Rajaji odcházející do penze.

Infor dosadil nové ředitele pro finance a provoz


Kevin Samuelson byl jako lídr akvizičního a integračního týmu klíčovou postavou při budování portfolia produktů Infor a samotné společnosti Infor jako poskytovatele ERP řešení. Za svého působení ve společnosti Infor od roku 2002 finalizoval více než 40 strategických akvizic. Byl zodpovědný za transakce v celkové výši 5 miliard dolarů a přispěl k růstu ročního obratu společnosti ze 40 milionů na 2 miliardy dolarů.

Před nástupem do společnosti Infor zastával vedoucí pozice ve firmách Robertson Stephens a Bank of America Securities. Je držitelem bakalářského titulu z kalifornské univerzity v Berkeley. Pam Murphy se ke společnosti Infor připojila v prosinci 2010 jako provozní senior viceprezidentka a pomohla dosáhnout dvouciferných růstů ve třech čtvrtletích po sobě. Jako provozní ředitelka rozšíří své dosavadní zodpovědnosti o oblast lidských zdrojů a právních záležitostí. Pam Murphy strávila 11 předchozích let ve společnosti Oracle, kde působila v celé řadě provozních a finančních pozic. Předtím pracovala pro Andersen Consulting a Arthur Andersen. Své obchodní a účetní vzdělání získala na irské University of Cork a je nositelkou titulu Fellow of the Institute of Chartered Accountants.

„Mám radost, že mohu povýšit dva manažery, kteří velkým dílem přispěli k úspěchu Infor a kteří do svých nových rolí přinášejí své velké zkušenosti, know-how a porozumění našemu podnikání a odvětví,“ řekl Charles Phillips, výkonný ředitel (CEO) společnosti Infor. „Rovněž chci poděkovat Raji za jeho služby a skvělou práci, kterou vykonal pro Infor. Přejeme mu všichni vše dobré a zasloužený odpočinek.“

Foto: © Robert Kneschke - Fotolia.com


Úvodní foto: Fotolia.com
Komentáře