Infor jmenoval Petra Felknera do role country manažera pro ČR

Společnost Infor oznámila, že jmenovala Petra Felknera country manažerem svého českého zastoupení. Petr Felkner bude zodpovědný za implementaci obchodní strategie a rozvoj společnosti Infor na českém trhu, jak v tradičních zákaznických segmentech, tak v rámci expanze do nových segmentů.

Infor jmenoval Petra Felknera do role country manažera pro ČR


Petr Felkner má dlouholeté a hluboké zkušenosti z oblasti informačních technologií a speciálně v sektoru podnikového softwaru, kde působil přes 20 let. Před svým příchodem do společnosti Infor pracoval ve firmě YMS Germany, jako Business Development Director zodpovědný za obchodní rozvoj v Německu. Předtím působil v YMS Czech Republic (původně GCWare) a v GCWare, jako obchodní ředitel. Jeho pracovní zkušenosti rovněž zahrnují pozici manažera softwarové divize IBM ČR a generálního ředitele Intentia CZ, bývalého švédského dodavatele ERP systémů.

„Jsme velmi potěšeni, že můžeme přivítat Petra Felknera v našem středoevropském týmu jako manažera zodpovědného za Českou republiku,“ řekl Wolfgang Kobek, viceprezident Infor Central Europe. „Jeho více než dvacetileté zkušenosti v softwarovém byznysu pomohou ještě více zlepšit naši pozici v České republice, která je pro Infor tradičně silným trhem. Zejména dnes, v období ekonomického zotavování, hledají naši zákazníci inovace a podporu od silného softwarového dodavatele, který zná jejich odvětvově-specifické požadavky. Jako nový country manažer bude Petr Felkner na tyto aspekty dohlížet.“

Petr Felkner vystudoval Institute of Electrotechnics v německém  Ilmenau, fakultu technické kybernetiky a automatizace se zaměřením na technologii systémů a expertní systémy. Je ženatý a má dvě děti. Hovoří plynně anglicky a německy, dobře rusky.

Komentáře