Infor ohlašuje integraci s aplikacemi třetích stran přes ION Connector

Společnost Infor ohlásila integrační propojení s aplikacemi třetích stran s využitím integrační platformy Infor10 ION.

Infor ohlašuje integraci s aplikacemi třetích stran přes ION Connector


Infor10 ION je otevřená, odlehčená middlewarová platforma, která podle tiskového vyjádření společnosti zvyšuje rychlost, vylepšuje součinnost a zefektivňuje řízení obchodních procesů s podporou aplikací Infor a třetích stran. Aktuálně Infor nabízí ION Connector pro integraci s aplikacemi SAP, přičemž v příštím roce plánuje zpřístupnit konektivitu i do dalších non-Infor aplikací, včetně aplikací Oracle. Zákazníci rovněž mohou vytvořit ION Connector pro aplikace vyvinuté vlastními silami.

Infor10 ION Connector for SAP bude dostupný pro řešení Infor10 PLM Process (Optiva), Infor10 EAM Enterprise a Infor10 Supply Chain Execution. Konektivita pro Infor10 Supply Chain Planning se očekává v prvním čtvrtletí roku 2012, přičemž následovat budou také další řešení.

Sada Infor ION Suite obsahuje:

•    ION Business Vault – jednotné podnikové úložiště, kde ION Suite ukládá podniková data a poskytuje robustní platformu pro reportování, business intelligence a analytiku.
•    ION Connect – Komunikace a sdílení bezpečných dat napříč on-premise a cloudovými aplikacemi.
•    ION Desk – Webové rozhraní využívané k monitorování všech služeb Infor ION.
•    ION Event Management – automatizované sledování úkolů ve vztahu k termínu jejich předpokládanému dokončení a proaktivní upozorňování na výjimky.
•    ION Pulse – Funguje jako Google Alerts a Twitter v jednom a je určen ke sledování výskytu klíčových slov či datových prvků  v rámci podniku – uživateli je zasíláno upozornění v okamžiku, kdy se sledované klíčové slovo či prvek objeví v jakékoli aplikaci.


Úvodní foto: © Jakub Jirsák - Fotolia.com
Komentáře