Infor ohlašuje nabídku cloudových řešení pro výrobce průmyslových zařízení

Společnost Infor ohlásila nabídku sady aplikačních řešení v cloudu pro výrobce průmyslových zařízení.

Infor ohlašuje nabídku cloudových řešení pro výrobce průmyslových zařízení


Implementace aplikací  v cloudu pomůže podle Inforu výrobním společnostem modernizovat své technologie, redukovat IT infrastrukturu, urychlit nasazení systému a snížit celkové náklady na vlastnictví (TCO). Infor bude v rámci této nabídky využívat infrastrukturu IBM Power Systems postavenou na otevřených standardech k vytvoření prostředí privátního cloudu.

„Infor je připraven pomoci svým zákazníkům z odvětví výroby strojírenských zařízení a podpořit jejich efektivitu nejen prostřednictvím aplikací zlepšujících podnikové procesy, ale také s využitím technologií, které pomáhají šetřit jejich IT rozpočty,“ řekl Mark Wright, výkonný viceprezident společnosti Infor.

Aplikace Infor pro výrobce průmyslových zařízení  využívá v současné době více než 5 500 zákazníků v přibližně 60 zemích. Ať již jde o on-premise či cloudové aplikace, řešení Infor Equipment pomáhají zákazníkům centralizovat klíčové informace o výrobě, prodeji, servisu, zárukách, financích a pronájmu do jednoho škálovatelného podnikového systému, který podporuje strategické obchodní aktivity a pomáhá zvýšit ziskovost.

Nabídka cloudových systémů Infor Equipment je dalším krokem společnosti Infor v segmentu výroby průmyslových zařízení po nedávném ohlášení masivních investic, které zahrnují centrum inovace a vytvoření poradenské skupiny Infor CAT Dealer Advisory Council jako součást spolupráce s dealery společnosti Caterpillar.


Úvodní foto: © branex - Fotolia.com
Komentáře