Infor přemístí svou centrálu do New York City

Společnost Infor ohlásila, že v létě 2012 přemístí svou globální centrálu do New York City.

Infor přemístí svou centrálu do New York City


Nová centrála Infor bude sídlit v „Silicon Alley“, středisku známém koncentrací internetových a technologických společností, a bude sloužit jako centrum inovací, kde budou pracovat nově příchozí softwaroví vývojáři a grafičtí návrháři. Infor plánuje, že v New York City bude sídlit jeden z největších vývojářských týmů, přičemž očekává přístup ke zdroji technických talentů v regionu. Plánovaný technologický kampus v New Yorku budovaný ve spolupráci s univerzitami byl klíčovým faktorem pro toto rozhodnutí, společně s dostupností New Yorku pro zákazníky společnosti Infor z celého světa.

„Přemístění centrály společnosti Infor do New York City je dalším článkem v procesu budování důvěry expandujícího technologického sektoru,“ řekl Michael R. Bloomberg, starosta New Yorku. „Tento růst vyžaduje velké množství kvalitní pracovní síly, a proto se ukazuje jako velmi důležitá naše iniciativa Applied Sciences zaměřená na vybudování další technické školy. Je to jeden ze způsobů, jak podporujeme technologický sektor, aby společnosti jako Infor mohly růst a vytvářet v New Yorku pracovní příležitosti.“

„Rok 2011 je pro Infor silným obdobím, když společnost zažívá tři po sobě jdoucí čtvrtletí dvojciferný růst, který stojí za rozhodnutím zvýšit investice do produktových inovací prostřednictvím přemístěním naší centrály do Silicon Alley v New Yorku,“ řekl Charles Phillips, výkonný ředitel Infor.

Nová centrála Infor  bude sídlit na 641 Avenue of the Americas a bude postavena v otevřeném, loftovém stylu. Její uspořádání má být motorem produktových inovací, s využitím pracovního prostředí zaměřeného na spolupráci a transparentnost, bez tradičních uzavřených manažerských prostor. Současné sídlo společnosti ve městě Alpharetta v Georgii bude dále sloužit jako hlavní centrum sdílených služeb se zaměřením na administrativní aktivity, jako jsou finanční řízení, personalistika a daně.


Úvodní foto: © krysek - Fotolia.com
Komentáře