Infor přichází s mobilní platformou pro podporu podnikových procesů

Společnost Infor uvedla na trh Infor10 Motion, cloudovou mobilní platformu postavenou na integračním prostředí Infor10 ION.

Infor přichází s mobilní platformou pro podporu podnikových procesů


Aplikace Infor10 Motion poskytují spojení s podnikovými systémy bez ohledu na lokalitu prostřednictvím chytrých telefonů a tabletů jako například iPhone a iPad. Infor zpřístupňuje dvě aplikace, Infor10 Road Warrior, mobilní CRM aplikaci s integrovanou business intelligence, a Infor ION Activity Deck, která umožňuje uživatelům reagovat na důležité úkoly, získávat upozornění v reálném čase a schvalovat čekající požadavky.

„Aby podniky udržely krok s vývojem mobilního světa, potřebují vybavit své pracovníky nástroji umožňujícími přístup k aktuálním informacím a pracovat odkudkoliv,“ řekl Duncan Angove, prezident divize produktů a podpory ve společnosti Infor.

Mobilní platforma Infor10 Motion

Infor10 Motion je postavena na flexibilní architektuře v rámci integračního prostředí Infor10 ION, což znamená, že aplikace Infor10 Motion mohou být propojeny s různými systémy, jako je ERP, CRM, Expense Management či Supply Chain Management. Na rozdíl od těsně integrovaných řešení, která vyžadují zakoupení více produktů k rozšíření existujícího řešení, Infor10 Motion poskytuje nativní, bohaté aplikace, jež podporují data existující v podnikových infrastrukturách. Infor10 Motion s integrovaným zabezpečením eliminuje bezpečnostní hrozby a ztrátu dat a umožňuje zákazníkům udržet kontrolu nad kritickými daty.

Aplikace Infor10 Motion jsou jsou tzv. „app aware“, což značí schopnost detekovat jinou aplikaci na mobilním zařízení, jež je schopná poskytnout dodatečné funkcionality včetně spotřebitelských aplikací, které mohou pracovat v kontextu podniku. Příkladem může být Infor10 Road Warrior, který využívá aplikace Skype a FaceTime v rámci zákaznických kontaktních údajů, takže prodejce se může  zkontaktovat se zákazníky pomocí nástrojů pro spolupráci.

Platforma Infor10 Motion je postavená na cloudu. Infor10 Motion App Manager (IMAM) podle svých autorů poskytuje jednotné umístění pro podniky, které tak mohou nasadit aplikace Infor10 Motion v rámci své existující IT infrastruktury rychleji, na rozdíl od jiných mobilních platforem vyžadujících dodatečné add-on řešení k centralizaci vícero implementací. IMAM rovněž dovoluje manažerům definovat, kteří uživatelé mají přístup ke specifickým informacím a funkcím umožňujícím změnit existující nastavení v jakémkoliv okamžiku.

Infor10 Road Warrior a Infor ION ActivityDeck

Infor10 Road Warrior vybavuje obchodní pracovníky nástroji, jako je např. mobilní upozorňování, schvalování a zadávání úkolů. Tato konektivita kombinovaná s přidanou funkcionalitou business intelligence poskytuje informační obrazovky pomáhající uživatelům porozumět zobrazeným datům, označovat problémová místa a porovnávat současné a historické objemy objednávek při současné redukci času stráveného hledáním informací.

Infor ION ActivityDeck pomáhá řešit kritické problémy vznikající v situaci, kdy jsou uživatelé na cestách a nemají přehled o probíhajících aktivitách. ION ActivityDeck poskytuje uživatelům schopnost zůstat ve spojení s podnikovými systémy, takže mohou reagovat na důležité úkoly, přijímat upozornění v reálném čase, schvalovat čekající požadavky atd. Podobně jako Twitter, tak i ION ActivityDeck nabízí možnosti definovat filtry, které pomáhají uživatelům odpovídat na otázky a řešit situace dříve, než se z nich stanou problémy.

Komentáře