Infor uvádí Infor10 – novou generaci podnikového softwaru

Společnost Infor ohlásila Infor10, novou generaci svého podnikového softwaru s kompletním portfoliem odvětvově-specifických softwarových aplikací.

Infor uvádí Infor10 – novou generaci podnikového softwaru


Srdce Infor10 tvoří technologie Infor10 ION Suite. Komponenty ION propojují a integrují aplikace Infor i aplikace třetích stran a ukládají informace v běžném formátu a úložištích. ION umožňuje, aby informace, které proudí mezi aplikacemi, analytickými nástroji a sociálními médii, byly dostupné uživatelům z jejich desktopů, notebooků a mobilních zařízení.

Na rozdíl od konvenčního middlewaru není odlehčená ION technologie umístěna v horní vrstvě nad existujícími aplikacemi, ale integrována přímo v nich. Výsledkem by podle autorů tiskového vyjádření měla být rychlejší, jednodušší a spolehlivější integrace. „ION pomáhá vytvářet mobilní, sociální a flexibilní organizaci,“ řekl Soma Somasundaram, senior viceprezident pro globální produktový vývoj ve společnosti Infor. „Protože je odlehčená a postavená na otevřených standardech, umožňuje technologie ION instalovat aplikace rychleji než klasický robustní middleware. Dovoluje zákazníkům zprovoznit nové aplikace rychleji a efektivněji, takže se mohou plně soustředit na své podnikání.“

ION umožňuje novým a existujícím Infor aplikacím a aplikacím od jiných výrobců pracovat jako ucelené řešení, přičemž podporuje tvorbu efektivních workflow a koncových podnikových procesů. Zároveň zvyšuje výkonnost systému a jeho upgradů.

Infor10 ION Workspace sjednocuje a prezentuje relevantní informace pro každého uživatele na jeho obrazovce, včetně na rolích postavených workflow, úkolů a upozornění, kontextové obchodní inteligence, řízení událostí, spolupráce prostřednictvím sociální médií, vyhledávacích možností a průběhu obchodních aktivit. ION rovněž umožňuje propojit  funkcionalitu ERP řešení a dalších systémů pro specifická odvětí od společnosti Infor a její přidružené organizace Lawson Software.

Sada řešení Infor10 je zaměřena na letecký průmysl; automobilový průmysl; chemický průmysl; distribuci, údržbu, pronájem zařízení a další služby; potravinářské a nápojářské odvětví; výrobu; zdravotnictví; high-tech; pohostinství; strojírenství; a veřejný sektor.

Zákazníci mohou provozovat celé své řešení na Infor10 CloudSite nebo si ponechat klíčové podnikové systémy u sebe (on-premise) a provozovat jiné aplikace a služby v cloudu. Platforma Infor10 CloudSite se vyznačuje jednotným uživatelským rozhraním a zabezpečením, přičemž umožňuje dvouvrstvé, hybridní implementace.

Ať již zákazníci přistupují k aplikacím prostřednictvím SaaS (cloud) modelu nebo on-premise instalace, získají stejnou funkcionalitu a vzhled aplikací. Jediný rozdíl je ve způsobu, jakým se uživatelé připojují ke klíčovým aplikacím. Zákazníci mohou dokonce přecházet z jednoho modelu do druhého, protože pro všechny typy instalací je používán stejný aplikační kód.

Pro více informací o Infor10 navštivte, prosím, www.infor.com.


Úvodní foto: © rubysoho - Fotolia.com
Komentáře