Infor získává produkty od RVSP Business Systems

Společnost Infor ohlásila akvizici několika produktových řad od firmy RSVP Business Systems, distribučního partnera Infor a dodavatele v oblasti řízení služeb a kontroly kvality.

Infor získává produkty od RVSP Business Systems


Akvizice zahrnuje mimo jiné i řešení Quality Control Solution (QCS), aplikaci postavenou na vývojové sadě Mongoose od Infor, která pomáhá výrobcům sledovat, kontrolovat a řídit kvalitu prostřednictvím každodenních procesů pro příjem, výrobu a expedici produktů. Začlenění těchto produktů do nabídky řešení Infor poskytne podle tiskového vyjádření společnosti výrobním podnikům další výhody, především díky přímému kontaktu se společností Infor a užšímu propojení produktů RSVP a Infor.

Řešení QCS, které je postaveno na vývojové sadě Infor Mongoose, je architektonicky kompatibilní s řešením Infor10 ERP Business (SyteLine) a dalšími aplikacemi Infor umožňující integraci a rychlejší vývoj. Zákazníci budou moci využít jednotnou podporu od jednoho dodavatele, zkrátit kritickou dobu odezvy a zefektivnit přístup k produktové podpoře.

Komentáře