Inform CZ spouští elektronické tržiště s poptávkami a nabídkami firem

Divize Inform CZ společnosti Mediatel představuje internetovou aplikaci zaměřenou na komunikaci mezi obchodními partnery ve firemní sféře.

Inform CZ spouští elektronické tržiště s poptávkami  a nabídkami firem


Aplikace je dostupná na adrese www.spojujeme-firmy.cz a je propojená s www.inform.cz, mezi firmami jedním z nejpoužívanějších on-line zdrojů informací o obchodních subjektech v České republice.

 

Nová aplikace obsahuje poptávkovou část, která bezplatně umožňuje firmám oslovit vhodné dodavatele, potenciálním dodavatelům zase nabízí aktuální informace o obchodních příležitostech. Tyto informace lze sledovat prostřednictvím aplikace TrayReader, která funguje na podobném principu jako RSS čtečka, a poskytuje tak jednoduchý přehled o právě zveřejněných příležitostech. TrayReader je novinka, která posouvá elektronické tržiště blíže uživateli.

Součástí aplikace je také nabídková část, v níž mohou dodavatelé aktivně informovat obchodní partnery a uživatele internetu o akčních nabídkách a jiných novinkách týkajících se jejich produktů a služeb. V této části lze vložené informace provázat i s  profilem společnosti v databázi firem www.inform.cz. Uživatel služby tak může snadno a rychle ovlivňovat informační náplň a vzhled své prezentace.

Poptávková část aplikace je k dispozici zdarma a bez omezení všem uživatelům, kteří chtějí zveřejňovat své poptávky po produktech a službách. Potenciální dodavatelé pak mohou k datům přistupovat na základě jedné ze tří úrovní oprávnění. Základní úroveň je zdarma, vyšší úrovně podmíněné registrací na elektronickém tržišti nebo založením profilu na www.inform.cz nabízejí navíc možnost využívání aplikace TrayReader nebo okamžitý přístup ke všem informacím o zadavateli. Nabídková část bude po dobu jednoho měsíce zdarma pro firmy, které mají profil na www.inform.cz, následně jim bude nabídnuta za zaváděcí cenu.

Komentáře