Informační systém pro výrobce letadel

Informační systém pro výrobce letadel


Moravan Aviation, český výrobce výcvikových, sportovních, akrobatických a cestovních letadel, bude implementovat řešení Infor ERP LN 6.1. Cílem nasazení řešení Infor je snížit skladové zásoby a získat okamžitý přehled o stavu plnění zakázek.

Moravan Aviation se implementací řešení LN rozhodla vyřešit problémy v oblasti své IT infrastruktury, mezi které patří nízká digitalizace dat a omezený přístup k potřebným údajům. Infor ERP LN má poskytnout rychlejší shromažďování a analýzy dat pro kvalifikovanější obchodní rozhodování, dodržování termínů dodávek, efektivnější plánování a řízení výroby, zlepšení výrobních procesů a lepší spolupráci se zákazníky. LN navíc podporuje požadavky identifikace a dohledatelnosti produktů od nákupu až po předání zákazníkovi (včetně fáze provozu letadla), nebo změnové řízení a sledování konfigurace produktů.

LN podle Inforu nabízí rovněž integrovanou expertízu z leteckého odvětví. Nový informační systém by měl podpořit expanzi Moravan Aviation na zahraniční trhy.

Foto: Moravan Aviation

Komentáře