Intel otevírá v Praze obchod s digitální technikou

Jde o první prodejnu tohoto druhu v Evropě, která má svým zákazníkům poskytnout osobní zážitky s různými druhy digitální techniky a zároveň podpořit prodej nových řešení domácí zábavy.

Intel otevírá v Praze obchod s digitální technikou


Ve spolupráci s prodejním řetězcem počítačů Comfor otevřela společnost Intel v centru Prahy obchod zvaný Intel Innovation Store.
Jde o první prodejnu tohoto druhu v Evropě, která má svým zákazníkům poskytnout osobní zážitky s různými druhy digitální techniky a zároveň podpořit prodej nových řešení domácí zábavy. Inovační obchod, který bude otevřen 20 dní, a to do 5. června, je rozdělen do tří hlavních oblastí: video, hry a hudba/mobilita, přičemž každá sekce obsahuje nejnovější technologie. „V Praze představíme první počítač založený na dvoujádrovém procesoru prodávaný v České republice – s procesory Intel Pentium Extreme Edition 840 a Intel Pentium D,“ dodává Martin Korman z Intelu.
Podobné prodejny budou otevřeny v průběhu května a června i v dalších evropských městech. Obchody budou po omezenou dobu k dispozici všem spotřebitelům, kteří mají zájem o seznámení s možnostmi digitální zábavy, o setkání s dalšími příznivci technologií nebo o informace potřebné při nákupu nových zábavních produktů do digitální domácnosti.

Komentáře