Intel SBA nabídne malým firmám automatizované zabezpečení a zálohování

Společnost Intel na konferenci Intel Developer Forum v Pekingu představila technologii Intel Small Business Advantage (SBA) pro osobní počítače (desktopy i laptopy) .

Intel SBA nabídne malým firmám automatizované zabezpečení a zálohování


Společnost Intel na konferenci Intel Developer Forum v Pekingu nastínila plán nabízet technologii Intel Small Business Advantage (SBA) pro osobní počítače (přenosné i stolní) v rámci rodiny rocesorů Intel Core druhé generace. Intel SBA je k dispozici pro procesory Intel Core i3, Intel Core i5, Intel Core i5 vPro, Intel Core i7 a Intel Core i7 vPro s čipovými sadami Intel 2012.

Intel SBA se umí postarat o automatické stahování aktualizací a údržby typu defragmentace pevného disku. Může tak učinit i mimo pracovní dobu, kdy je počítač vypnutý. K servisnímu zásahu si jej Intel SBA zapne a po dokončení operací zase vypne.

Mezi další funkce patří záloha a obnova dat opět i mimo pracovní dobu, dohled nad činností antivirového programu a jeho aktualizacemi, automatické vypnutí počítače v případě opomenutí uživatele či možnost připojit bezdrátově externí displej např. pro potřeby prezentací.


Úvodní foto: © ra2 studio - Fotolia.com
Komentáře