Intelligent Power Manager od Eatonu již ve verzi 1.14

Společnost Eaton Corporation ohlásila novou verzi 1.14 svého softwaru Intelligent Power Manager.

Intelligent Power Manager od Eatonu již ve verzi 1.14


Společnost Eaton Corporation ohlásila novou verzi 1.14 svého softwaru Intelligent Power Manager. Ten je kompatibilní se systémem pro operační správu System Center Virtual Machine Manager (SCVMM) včetně operačního systému Live Migration od firmy Microsoft. Možnost dálkového monitorování, které Intelligent Power Manager poskytuje, snižuje podle autorů softwaru nároky na infrastrukturu datových center a jejich provozní náklady, přičemž současně zkracuje dobu reakce na nenadálé události a zvyšuje dobu pohotovosti.

Software Eaton Intelligent Power Manager, určený pro správu napájení, monitoruje a administruje napájecí zařízení připojená na datovou síť a v případě déletrvajících výpadků elektrorozvodné sítě provede regulérní odstavení virtuálních PC a serverů.  Intelligent Power Manager je navržen tak, aby při déletrvající poruše napájení spustil v rámci Live Migration transparentní přenesení virtuálních strojů ze serveru zasaženého poruchou na server, jehož se porucha netýká. Tím se zabezpečí nepřerušený provoz a integrita dat.

„Centralizovaná správa fyzické a virtuální infrastruktury IT a zvyšující se využití serverů vyžaduje, aby administrátoři datových center měli globální dohled nad svými IT operacemi,“ řekl Jiří Brzobohatý, produktový manažer Eaton, divize Power Quality.

Komentáře