InterSystems představuje novou generaci HealthShare

Platforma pro informatiku ve zdravotnictví přináší funkce pro propojenou zdravotní péči a aktivní analýzu.

InterSystems představuje novou generaci HealthShare


Společnost InterSystems představila novou verzi své platformy pro zdravotnickou informatiku - InterSystems HealthShare. HealthShare nové generace umožňuje interoperabilitu i aktivní analýzu. Platforma byla původně navržena pro veřejné zdravotnické informační systémy (HIE) na regionální či celostátní úrovni. Nyní byla rozšířena a o funkce umožňující poskytování pokročilých technologií také pro potřeby integrovaných dodavatelských sítí (IDN).

Nová verze HealthShare přináší tyto funkce:

Knowledge Delivery — HealthShare nyní obsahuje technologii InterSystems iKnow, která dokáže vyhledávat a používat nestrukturovaná zdravotnická data. Technologie iKnow umožňuje automaticky najít pojmy v textu, aniž by potřebovala předdefinované slovníky nebo jiné složité či drahé nastavení. HealthShare automaticky analyzuje dokumenty a text, vyhledává a zpřístupňuje relevantní vztahy a umožňuje uživateli získat požadovaný obsah.

Active Analytics — Technologie Active Analytics v HealthShare zajišťuje přístup k aktuálním datům o pacientovi, což podle tiskového prohlášení společnosti umožňuje činit informovaná rozhodnutí a zlepšovat výsledky. Komponenta Active Analytics používá vestavěný datový model orientovaný na pacienta a nepřetržitě sbírá, slučuje, normalizuje a prezentuje data z organizací, které jsou členy dané zdravotnické sítě. Active Analytics může generovat upozornění pro lékaře a pečovatele nebo spouštět medicínské či provozní procesy, které používají pravidla vytvořená na základě předchozích analýz. Komponenta Active Analytics se vyznačuje výkonným modelováním dat, nabízí nástroje pro vytváření pivotních tabulek, grafů a schémat a disponuje funkcemi pro nastavení pracovního prostředí.

Podrobnější informace o vlastnostech HealthShare najdete na www.intersystems.com/HS2012.


Úvodní foto: © Sergej Khackimullin - Fotolia.com
Komentáře