Investiční společnost České spořitelny povede Martin Burda

Investiční společnost České spořitelny (ISČS) se rozrostla o dva nové členy představenstva. Předsedou představenstva a generálním ředitelem ISČS se stal Martin Burda. Druhým nově jmenovaným členem představenstva je Martin Řezáč, který je zároveň náměstkem generálního ředitele.

Investiční společnost České spořitelny povede Martin Burda


Martin Burda (38) vedl úspěšně program Banka první volby, a poté přijal manažerskou pozici v Erste Sparinvest/Erste Asset Management, investiční společnosti ze skupiny Erste Bank. Martin Řezáč (34) doposud pracoval jako vedoucí portfolio manažer ISČS v divizi správa majetku zákazníků. Celkově je představenstvo Investiční společnosti České spořitelny tříčlenné. Třetím členem představenstva zůstává Radek Urban (44).

Rozšíření představenstva je dlouhodobě plánovaný záměr a přispěje k dalšímu zkvalitnění synergií uvnitř Finanční skupiny České spořitelny i s Erste Group. Investiční společnost České spořitelny je největší českou investiční společností a obhospodařuje majetek ve 30 podílových fondech v celkovém objemu 47,5 mld. Kč. V loňském roce dosáhla ISČS zisk 25 mil. Kč.

 

 

Komentáře