IReSoft aktualizuje IS Cygnus

Společnost IReSoft vydala aktualizaci informačního systému Cygnus.

IReSoft aktualizuje IS Cygnus


V rámci inovace došlo k rozšíření funkcí, revizi tiskových sestav a přidání nových možností exportu do mzdových programů. Informační systém Cygnus je vytvořen na míru potřebám poskytovatelů sociálních služeb. Aktualizace přináší například novinku, kdy je možné v jídelním lístku sledovat alergeny obsažené v potravinách.

„Průběžně sbíráme připomínky uživatelů informačního systému, které pravidelně vyhodnocujeme a na základě těchto požadavků připravujeme nové aktualizace systému. Zákazník si je může zdarma stáhnout a nainstalovat přímo z programu,“ uvedl Jiří Halousek, ředitel společnosti IReSoft, která vyvíjí informační systém Cygnus. „V rámci nejnovější aktualizace došlo ke změnám v modulech informačního systému Sociální část, Stravovací část a Zaměstnanci,“ doplnil Halousek.

Aktualizace systému Cygnus přinesla změny do zpracování docházkových výkazů, které je nově možné exportovat do dalších čtyř typů mzdových programů. Tato funkce šetří čas při zpracovávání podkladů pro vytváření mezd. Praktickou inovací je také možnost v dlouhodobém a měsíčním plánu sledovat rozdíl mezi plně obsazenou směnou a nezadanou směnou.

Komentáře