Isuzu Trucks vstupuje na český trh

Japonský výrobce nákladních vozidel - vstupuje na český trh, kde bude nabízet tři varianty lehkých nákladních vozů řady N.

Isuzu Trucks vstupuje na český trh


Jedná se o nové modely nákladních automobilů o hmotnosti 3,5 tun (N35), 6,2 tun (N62) a 7,5 tun (N75). Vozy Isuzu Trucks řady N jsou celosvětově nejprodávanějším typem nákladních vozidel. V průběhu jednoho roku Isuzu Trucks na český trh plánuje uvést také dvě varianty středně těžkých vozů řady F s hmotností 10 tun a 12 tun.

 

Na všechny nákladní vozy Isuzu nabízené v České republice se vztahuje tříletá záruka bez omezení počtu najetých kilometrů. Nákladní vozy Isuzu jsou vybaveny výkonnými vznětovými motory Isuzu, které jsou vyrobeny přímo v Japonsku. Také všechny součásti podvozku a kabiny jsou vyrobeny společností Isuzu a reprezentují kvalitní zpracování a dlouholeté zkušenosti. Úsporné motory s vysokým točivým momentem vyhovují nejpřísnějším požadavkům na ochranu životního prostředí, protože splňují normu EURO V i EEV, která je dobrovolným závazkem k výraznému snížení emisí pevných částic. Vznětové motory Isuzu tyto limity plní bez nutnosti přidávání jakýchkoliv aditiv. K úspornému a ekologickému provozu přispívá také volitelná robotizovaná převodovka Neestronic, se kterou lze dosáhnout výrazného snížení spotřeby paliva.

Všechny nákladní automobily Isuzu řady N jsou standardně vybaveny špičkovými bezpečnostními prvky ABS, ASR, EBD, výfukovou brzdou, dvěma airbagy, bezpečnostními pásy s předpínači a předními mlhovými světlomety. Pohodlí v kabině zajišťuje odpružené sedadlo řidiče, elektrické ovládání oken, centrální zamykání s dálkovým ovládáním, audiosystém s CD/MP3 a bluetooth HF. Modely N62 a N75 jsou navíc vybaveny 2DIN multimediálním systémem s navigací a couvací kamerou. Nová zesílená kabina zajišťuje větší bezpečnost posádky.


Komentáře