J.K.R. splupracuje s Microsoftem na cloudové verzi Byznys ERP

J.K.R. spolupracuje se společností Microsoft na přípravě systému Byznys ERP pro provoz v prostředí cloudu na platformě Windows Azure.

J.K.R. splupracuje s Microsoftem na cloudové verzi Byznys ERP


J.K.R. plánuje v průběhu několika let nabídnout verzi Byznys ERP pro cloud, která poběží na infrastruktuře Windows Azure. Zákazník si tak bude moci zvolit, zda jako doposud bude ERP systém provozovat ve svém prostředí či v rámci platformy Windows Azure.

„V horizontu několika let začne být varianta provozu ERP systému v cloudu zajímavá i pro menší a středně velké české organizace, na což chceme být dobře připraveni. Do té doby cloudové platformy vyspějí a vyřeší se doufejme i současná slabá místa, ať už se jedná o technologické, obchodní či právní aspekty,“ říká Vladimír Králíček, generální ředitel J.K.R, a pokračuje: „Chceme si být jisti, že Byznys ERP v cloudu bude na stejné kvalitativní a technologické úrovni jako současný systém a nebudou existovat žádné rizikové faktory, které by mohly záporně ovlivnit chod byznysu našich zákazníků. To jsou hlediska, která bohužel řada současných nabídek na ERP v cloudu v jednom či více ohledech nesplňuje.“


Úvodní foto: © bebe - Fotolia.com
Komentáře