Jabra rozšiřuje svůj regionální tým v oblasti marketingu

Jabra, výrobce náhlavních souprav, rozšiřuje svůj regionální tým o dva nové členy.

Jabra rozšiřuje svůj regionální tým v oblasti marketingu


Na pozici Marketing Manager nastupuje Nataša Perić a Online Marketing Specialistou se stal Petr Němeček. Regionální tým tak má pět zaměstnanců. Oba noví manažeři budou pracovat z pražské pobočky.

Nataša Perić - pracovala v Srbsku jako Marcom Manager pro společnost Cisco a na stejné pozici působila i ve společnosti SionNet, rovněž v Srbsku. Studovala francouzštinu a italštinu v Bělehradě, v současné době tam také studuje Business management.  V Jabře bude Nataša zodpovědná za řízení marketingové komunikace v regionu východní Evropa (tj. Česká Republika, Slovenská Republika, Polsko, Maďarsko, Balkánské země a Kypr). Zajímá ji filologie a psychologie, počítačový design a umění, ve volném čase se věnuje paraglidingu, sportovnímu potápění, plachtařství a ráda čte.

Petr Němeček - má již ve svém oboru bohaté zkušenosti. Více než deset let pracoval na pozici Marketing Manager ve společnostech Czech Data Systems/Apple IMC a Ixtent. V současnosti Petr studuje obor Marketing a komunikace na VŠEM. V Jabře se bude starat o vývoj, lokalizaci a správu online marketingových aplikací pro regiony východní Evropa, MEA, a Rusko. Mezi jeho zájmy patří sport, hudba, cestování, film, technologie a gadgety.

Komentáře