„Jak řídit firmu“: nový informační portál pro efektivní řízení

Cílem projektu společnosti Infotea je seznámit uživatele z malých i velkých firem s možnostmi efektivního řízení firmy za pomocí vhodných softwarových nástrojů

„Jak řídit firmu“: nový informační portál pro efektivní řízení


„Hlavním impulzem ke spuštění projektu je dosavadní nedostatečná informovanost o tématu zavádění a využívání informačních systémů ve společnosti, a to z pohledu samotného uživatele, vedoucího pracovníka, či ředitele společnosti,“ komentuje spuštění projektu ředitel společnosti Infotea Milan Hojer.

„Informační systémy stále vyvolávají mezi potencionálními uživateli rozpaky a otázky. Co nastane po nasazení informačního systému v naší firmě? Čeho vlastně chceme zavedením informačního systému dosáhnout? Jak moc složité bude ovládání a jak bude efektivní práce s daným informačním systémem? Co nám vlastně takový systém má přinést a podle čeho se máme rozhodovat v dalším směřování a řízení naší firmy? Nejvíce se přitom firmy obávají právě složitosti nasazení a následně ovládání celého systému. Právě výše uvedené ale i další otázky bychom rádi zodpověděli a prodiskutovali pomocí zmiňovaného projektu,“ dodává Pavel Rek, manažer obchodu a marketingu.

Na portále „Jak řídit firmu“ jsou pomocí článků, video tutoriálů, tipů a diskuzí představovány možnosti, jak jednoduše s pomocí univerzálního informačního systému EVM velmi rychle dosáhnout požadovaných cílů. Ať už jde o efektivní procesní řízení, pohled na firemní data jako jsou obchodní případy či dokumentace anebo inventarizaci firemního majetku.

Univerzální informační systém EVM je možné stáhnout ve FREE verzi zcela zdarma. Následně jej lze používat neomezeně dlouhou dobu a to i komerčně.

Komentáře