Jak zabezpečit dynamická datová centra

Společnosti Cisco, NetApp a VMware oznámily další posílení své dlouhodobé spolupráce a představily novou architekturu, která zákazníkům zajistí vyšší výkon, dynamiku a zabezpečení jejich virtualizovaných datových center.

Jak zabezpečit dynamická datová centra


Řešení Secure Multi-tenancy Design Architecture poskytuje zvýšené zabezpečení v prostředí cloudů tak, že zcela izoluje IT zdroje a aplikace různých klientů, divizí nebo oddělení ve společně sdílené IT infrastruktuře. Cisco, NetApp a VMware poskytují k tomuto řešení společnou podporu, aby bylo budování jednotné virtualizované infrastruktury zákazníků co nejjednodušší.

 

Secure Multi-tenancy Design Architecture je komplexní a validovaná architektura, která izoluje IT zdroje v prostředí sdílené infrastruktury virtuálního prostředí cloudů. Jeho součástí jsou switche Cisco Nexus a řešení Cisco Unified Computing System, FAS storage s nástroji MultiStore a Data Motion od NetApp a technologie VMware vSphere s nástrojem vShield Zones. Řešení bylo testováno a ověřováno podle standardů Cisco Validated Design, takže zákazníci jej mohou rychle nasadit a integrovat s dalšími systémy. Více o ověření nové architektury najdete v Cisco Validated Design na adrese www.netapp.com/us/cisco-vmware/.

Cisco, NetApp a VMware poskytují ke společnému řešení podporu a řadu služeb tak, aby zákazníci získali špičkový servis. Byl spuštěn společný model 24-hodinové podpory, který nabízí rychlé reakce společností Cisco, NetApp a VMware na požadavky zákazníků v souvislosti s řešením Secure Multi-tenancy Design Architecture.

Komentáře