Jane Hannah generální ředitelkou Radiokomunikací

Jane Hannah generální ředitelkou Radiokomunikací


Český alternativní telekomunikační operátor Radiokomunikace jmenoval do funkce generální ředitelky Jane Hannah. Převzala funkci po Ianu McKenziem, prozatímním generálním řediteli ČRa, a zároveň se stala členkou představenstva společnosti.

Jane Hannah v Českých radiokomunikacích působila od ledna tohoto roku v pozici Senior Business Consultant, ve které spolupracovala s odstupujícím generálním ředitelem Ianem McKenziem.

Moje působení v Radiokomunikacích bylo od začátku dočasné,“ vyjádřil se Ian McKenzie, který zůstává členem představenstva společnosti.

Strategií společnosti bude i nadále růst v rezidentním a firemním sektoru,“ prohlásila Jane Hannah. „Naším krátkodobým cílem je pokračovat v přechodu na digitální vysílání .“

Jane Hannah vystudovala obor Mezinárodní marketing a aplikovaný marketing na Open University, právní vzdělání získala na Warwick University. Ppůsobila v celé řadě mezinárodních funkcí včetně funkce ředitelky marketingu divize British Telecom (BT) Broadcast & Satellite Services, poté přijala místo viceprezidentky pro globální marketing divize Strategic Market společnosti British Telecom (BT) v regionu Asie - Pacifik. Zastávala rovněž pozici Vice President Commercial and Product Management divize British Telecom (BT) Wireless.

Komentáře